Prozradíme, co doma při horečce dělat, co pít a jíst, jak připravit ulevující studené obklady a zábaly i jaké byliny pomohou snížit horečku a jak namíchat a uvařit bylinkové čaje..

Prozradíme, co doma při horečce dělat, co pít a jíst, jak připravit ulevující studené obklady a zábaly i jaké byliny pomohou snížit horečku a jak namíchat a uvařit bylinkové čaje.. Směs bylin zalijeme vodou, zakryjeme a necháme 10 až 15 minut vyluhovat. Vyplňte svůj e-mail a budete dostávat pravidelné informace o všech akcích a slevách.. Každý měsíc tak dostanete do své e-mailové schránky zprávu z voňavého světa bylinkových čajů a léčivých rostlin a jako první se dozvíte o našich novinkách.. Rozumíme bylinkám a vnímáme jejich klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do čajů, které z nich připravujeme.. Horečka signalizuje, že v našem těle něco není v pořádku, většinou je to známka, že imunitní systém bojuje a pracuje na plné obrátky, aby zvládl (většinou) nápor virů a bakterií. Byliny zalijeme vroucí vodou, zakryjeme a po 5 minutách scedíme.. Směs bylin zalijeme vodou, zakryjeme a pomalu přivedeme k varu. Pak scedíme a podle chuti osladíme medem.. Asi 2 minuty povaříme, sejmeme a necháme asi 10 minut vyluhovat. Najděte si trochu víc o bylinách, které voní a chutnají v našich čajích. Kořeny nakrájíme, dáme do vína a necháme 3 až 5 dní macerovat, každý den opatrně protřepeme.. Již 60 let vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Pokud však horečka trvá delší dobu a je vyšší než 39 °C, začneme ji uměle snižovat. Není to věc příjemná, člověku je buď vedro a potí se, nebo má naopak zimnici. Podle vzoru našich babiček můžeme vyzkoušet studené obklady, které nám pomohu zbavit se nepříjemných projevů horečky, a budeme se cítit mnohem lépe.. Na získávání bylin spolupracujeme s prověřenými dodavately a s malými domácími pěstiteli, od kterých vykupujeme prostřednictvím našich vlastních výkupen.. V lidovém léčitelství osvědčený potopudný čaj pijeme horký třikrát až čtyřikrát denně, maximálně však 1 litr za den.. Čaj je vhodný především při horečkách z nachlazení. Pijeme ho teplý třikrát až čtyřikrát denně. Při horečce užíváme zhruba každou hodinu 40 ml..

Značky:

horečka bylina voda minuta informace akce sleva schránka zpráva rostlina novinka bylinka harmonie známka obrátka většina bakterie vlastnost doba zimnice babička výkupna hodina horečce byliny horečku bylin minut horečka minutách minuty bylinách horečky horečkách